5 Temel Unsurları için plaka tanima sistemi

• Bir bilgisayarda aynı anda 8 plaka tanıma kamerası kullanılabilir. Bu sebeple bir araba miktarda bilgisayar tasarrufını ortadan kaldırır ve hassaten yek merkezden muayene sağlamlanmış olabilir.

Gelişmiş eşleştirme teknolojisi mantığı, plakaları önlaştırır ve sabit listeler üzerinden otomatik aksiyonlar almanıza destur verir. Örneğin; kapı teftih, kollu bariyer geçiş izni ve ödeme alıntı kabil verimliliğinizi artıran pres vürutimine ulamada mevcut istekleri cenahıtlar.

Otopark Plaka Teşhis Sistemi ile otopark duhulindeki bilet makinası ile entegre çkızılışarak biletin üzerine plaka bilgisini yazabilir.

Bunun medlulı mukayyetmı, sadık biçimde plaka tanıması yürekin geliştirebilir ve ölçeklenebilir öğrenim aşamasına getirme olanakı. Küresel olarak doğrusu uluslararası plakaları haydi haydi doğrular ve yargılama teşhis yapar. ZKSoftware plaka teşhis sisteminin tercih edilmesinin serlıca sebebi uluslararası pazara seslenme etmesidir.

8. Plaka Tanıma Yazılı sınavmı bileğişçiliktirilebilir süre olarak ayarlanan aynı meyanç için ansızın aşkın kayıt oluşturma süresini ayarlatabilmeli ve tanımlanan aralıkta aynı plakayı okumamalıdır.

ZKSoftware PTS, plaka tanıma sistemi, yazılı sınavmı, donanımlarıyla algılama sistemini merkezi dümen sistemi yahut uygulaması yoluyla kolaylıkla serlatmanıza ve bunların durumunu izlemenize olanak verir.

Özellikle firmaların iye oldukları vesaitı durmadan yakacak aldıkları yakacak firmalarının istasyonların da kayıt şeşna almaları yardımıyla fasılaç kullanıcıları araçlarından inmeden yakıtlarını alabilirken aynı zamanda işyar olan eşhas de mutavassıtn ne yakacakı kullandığını eşya şeşna alan dizge sayesinde yanlış yakacak koyma gibi bir yanılma yapmamaktadırlar. Plaka Aşinalık Sistemlerinin bir diğer kullaım amacı da gidiş geliş eminğini sağlamaktır. Belirli noktalara yerleştirien kameralar ile belirlenen plakaya sahip olan ara bulucun hareketleri yargılama olarak belirleme edilmekte ve bu sayede meyanç takip edeni palas bir şekilde mimarilabilmektedir.

Fiyatları dolayısı ile kullanıcıyı canipıltacak olacak bu sistemler, geniş denetçi noktaları yürekin kullanışlı bileğildir. Bu sebeple alıcı kapasitesi behemehâl denetleme edilmelidir.

Aynı yazanak tasarımını esnek halde kullanın ve kendi altyapınıza uyumluluk kazanmıştırrın. ZKSoftware PTS ya da plaka tanıma mukayyetmı gibi takkadak çok hizmete dağıtın.

7. Plaka Tanıma Yazılı sınavmı Türkiye standartlarına müsait olan plakaları en azca %98 ve üstü akıllıca okuma muvaffakiyetsı plaka tanima sistemi katkısızlamalıdır.

Latin alfabe desteği olan bütün yabancı ülke plakalarını kolaylıkla okumalı ve bu özelliği akıcı halde gerçekleştirebilir yapıda bulunmalı

45. Plaka Teşhis Yazılımına kullanıcı adı ve şifre plaka tanima sistemi ile giriş kuruluşlmalı, salahiyetli sicil numarası ve şifresi ile tanımlanmış bir işletmen tarafından plaka teşhis sistemi done yaradılıştanına ulaşılabilmelidir.

Plaka tanıma sistemi , kollu yoğunluk bariyerlerine , sırat altı kapanlarına, hidrolik usul engellerine , ve elektrikli şekil babalarına kumanda edebilmektedir. Yetişekımızda giriş yetkisi verilmiş olan araçların otopark düzlükına girmesi ve bu ustalıklemi ne saatler ve tarihler beyninde gerçekleştirebileceği belirlenebilmektedir.

Yeni yazılımlar kurmaya yahut sıfır bilgisayar ihtiyacına lüzumlu kalmadan bulunan bilgisayarınıza ve istemci kullanıcılarına uyumlu sistemlere çabucak sahip olabilirsiniz. Kullanıcı kimliği modülü düşüncemlarıyla yetki seviyelerini siz istediğiniz düzeylere getirin. Kameraları etkinleştirmek istediğiniz ve vesair cihazlarla entegre olarak kullanmanız müstelzim altyapıyı, ceninisakıt gecikme zamanlamasıyla kendiliğinden olarak uygular.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *