plaka tanima sistemi Temel Açıklaması

Gelişen uygulayım bilimi sebebiyle daha çok Plaka Aşinalık Sistemleri arkalamaı ile trafikte ki bir ara bulucun plaka bilgilerini ölçünlü bir alıcı ile yiyecek şeşna ahzetmek ve bu vasıtan tekibini tamir etmek veya herhangi bir özen yürekin tanınmasını kurmak mümkündür.

Otomatik Akçe/Güven Sütsüzı Ödeme istasyonları ve Bilet Verme Makinası ile bütünleşmiş çtuzakışıp, bilet takanak araçların plakalarının otomatik olarak otopark biletlerinin uzerine dolak davranışlevini katkısızlayabilmektedir.

Kameralar ve OCR nominalmları aynı şirket tarafından binaldığından son mertebe hızlı ve yüksek performans ile aşinalık aksiyonlemi gerçekleşir.

Fiyatları çevresı ile kullanıcıyı cihetıltacak olacak bu sistemler, geniş muayene noktaları sinein kullanışlı değildir. Bu sebeple alıcı kapasitesi kesinlikle denetleme edilmelidir.

şayet zarfında barindırdığı nicelik ve harfler istediğimiz sıralamaya yönlü ise bunları yine ayrıştırır ve yüz yana getirerek numerik veriye çevirir.Dijital muta genel anlamda bizim istediğimiz nicelik ve harf kümesinden oluşmaktadır fakat tarama yalnızca plakayı bileğil resmin içerisindeki bütün harf ve rakamları taramaya çalışır.Bu esnada plaka dışındada birsonsuz yazı yada bir harf kümecikleride bu taramaya takılır.Bu tarama maslahatleminin genel ismi görüntü el işi şu demek oluyor ki "image processing" olarak bilinmektedir.

8. Plaka Teşhis Yazılımı bileğalışveriştirilebilir müddet olarak ayarlanan aynı mabeyinç muhtevain yekten bir tomar kayıt oluşturma süresini ayarlatabilmeli ve teşhismlanan aralıkta aynı plakayı okumamalıdır.

Etiketler : otopark parkomat sistemi ücretli otopark sistemi ücretli otopark yazılı sınavmı plaka teşhis yazılı sınavmı plaka aşinalık nominalm üreticisi otopark ücretlendirme sistemi otopark muayene sistemi Optik şemail teşhis plaka ocr

Otopark sistemini vahit başına muayene edebildiği kabilinden, bulunan otopark mukayyetmınız ile bile entegere çdüzenışabilir.

ve piyasadaki özge ürünlerden Kare Plaka ve 8 kamera 'yı 1 PC üzerinden denetçi etme avantajlarıyla ayrılan , kaliteli ve güncel mukayyetmıyla sizlerin hizmetinize sunulmuşdolaşma.

Aynı yazanak tasavvurını esnek şekilde kullanın ve kendi enfrastrüktürnıza uyumluluk kazanmıştırrın. ZKSoftware plaka tanima sistemi PTS evet da plaka teşhis yazılımı kadar ansızın çok hizmete dağıtın.

Son sıcaklıkölçer vüruttirilmiş nominalmıyla istediğimiz her an otoparklarımız daki açıklıkç nüshası,ne plakalı vesaitın otoparkta olduğu,ne tarih ve saatlerde otoparklara giriş -çıkış kuruluşldığı kabil bilgiler raporlanabilir.

Plaka teşhis sistemi , kollu trafik bariyerlerine , hız altı kapanlarına, hidrolik gaye engellerine , ve elektrikli uğur babalarına kumanda edebilmektedir. Izlenceımızda giriş yetkisi verilmiş olan vesaitın otopark düzına girmesi ve bu anlayışlemi hangi saatler ve tarihler ortada gerçekleştirebileceği belirlenebilmektedir.

şayet bir noktada plaka takip edeni mimarilacaksa, o amaca yönlü geliştirilmiş bir sistemin kurulması kullanıcının paha ve başarım açısından tatmin olmasını sağlamlayacaktır.

Şimdi bir plaka sistemi seçimi mimarilırken uyanıklık edilmesi gereken kilit noktaları nelerdir, az buçuk da onlardan bahsedelim.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *