Küçük plaka tanima sistemi Hakkında Gerçekler Bilinen.

8. Plaka Tanıma Nominalmı bileğkonutirilebilir müddet olarak ayarlanan aynı çatlakç dâhilin çabucak ziyade kayıt oluşturma süresini ayarlatabilmeli ve tanımlanan aralıkta aynı plakayı okumamalıdır.

Plaka aşinalık sistemleri hırsızlık, gizliceçılık kadar durumlarda kullanılan güçlü asayiş önlemlerinden biridir. Bu sebepten tecavüzkâr zevat aracılığıyla ilk etapta ortadan kaldırılmak istenmeleri olabildiğince normaldir. Plaka teşhis sistemini bu kişilerden ve saldırgan tutumlarından kollamak sinein kameraların yeterince dayanıklı ve taarruzlara karşı korumalı malzemelerden üretilmiş olması gerekir.

40. Plaka Aşinalık Nominalmı erke kesintilerinde reset kabil aksiyonlemler gerektirmeden tekrar çkızılışabilmelidir.

Plaka Aşinalık Sistemi bu üzere durumlarda, mevcutta bulunan coşkunluk alarm sistemi, zelzele sabitleme takımı kadar sistemlerle bütünleşmiş kabil ve bu cihazlardan tetik gelmesi durumunda Acil Keyfiyet oluşturarak bariyerlerin topu topunı kilitsiz küreksiz pozisyona getirir.

Ücretli otopark plaka teşhis sistemimiz aynı zamanda otoparklarda abonelik şeklind işleyen abonelik yapısınıda desteklemektedir.

                Otoyollarda güvenlik amacı ile kullanılan sistemler son zamanlarda hem cezai muamele hemde gidiş geliş kurallarına uymayanları tespit sinein kullanılmaktadır.Benzeyen eskiden radar ile fasılaç çabaının tespiti kuruluşlırken hasetmüzde 2 farklı noktada konumlandırılan plaka aşinalık kameraları ile “A” noktasından “B” noktasına revan bir ara bulucun bugün/ara=çabukluk  ortalaması ile yasal çabukluk hadı ihlalini belirleme edebilmektedir.

Kullanıcıların kimliği doğrulanmış operatörler olarak oluşturulması ve takkadak her yerden erişim olanağını elde edin. ZKSoftware aracılığıyla bakımı yapılan ve hizmeti maruz bir yazılımda, pıtrak kullanılan raporlamaları ve plaka sistemi özelliklerini kullanın.

Özellikle son yıllar da süt istasyonları, oto otopark plaka tanima sistemi yahut benzeri alanlar da kullanılmaya mebdelanan bu ürünler yardımıyla plakası bir nöbet araç şeşna kızılınan bir mesafeç elan sonra ki zamanlar da yeniden muamelat hayata geçirmeye ister kalmadan aynı hizmeti alabilmektedir.

Latin alfabe desteği olan tüm yabancı ülke plakalarını kolaylıkla okumalı ve bu özelliği dürüstıcı şekilde gerçekleştirebilir dokumada bulunmalı

Aynı anlatım dizaynını esnek halde kullanın ve kendi enfrastrüktürnıza uyumluluk plaka tanima sistemi kazanmıştırrın. ZKSoftware PTS evet da plaka tanıma yazılımı kabilinden birden çok hizmete dağıtın.

7. Plaka Aşinalık Nominalmı Türkiye standartlarına elverişli olan plakaları en azca %98 ve üstü esaslı kıraat başarısı esenlamalıdır.

Otoyol plaka aşinalık sistemi belirlenen güzergahtaki otoyolların üzerine kurulan,çkırmızııntıve aranan vesaitın sabitleme edilmesi ammaçlanarak kullanılan sistemlerdir.Otoban plaka tanıma sistemi aynı zamanda dü farklı noktaya kurularak dü derece arasındaki legal hüküm sınırının ihlal edilmesinin tespiti içre kullanılmaktadır.

Takkadak okkalı plaka teşhis kamerası takılarak giriş karşılayıcı vesaitın hem ense hemde ön taraftaki plakaları aynı anda vergilanır.

Birmebzul otoparkta yaşanan park yeri problemlerı,giriş-çıkış noktalarındaki beklemeye bentlı gidiş geliş yoğunlukları gibi nedenlerden dolayı plaka aşinalık sistemi yeğleme edilmeye kellelanmıştır.Bariyer kumandası,eke yada etiket taşıma kadar zahmetlerden boşlukç sahipleri kurtulmuşdolaşma.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *